Skocz do zawartości

[FORUM] Zbiórka na Opłatę Domeny
Zapraszamy do tematu
Więcej informacji kliknij tutaj >>


Witamy na CS-FragMania.pl
Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoich znajomych, wysyłać prywatne wiadomości po aktualizacji statusu, zarządzanie profilem i wiele więcej. Jeśli masz już konto, zaloguj się tutaj - inaczej załóż konto za darmo już dziś!

Serwery

Lp. Typ Nazwa IP Serwera Monitoring HLTV GT Połącz
1 CS-FragMania.pl [CS:GO][FFA] 79.133.216.74:27027 HLTV GT Połącz
2 CS-FragMania.pl [CS:GO][CODMOD 501 lev] 178.32.201.165:30033 HLTV GT Połącz
3 CS-FragMania.pl [DM+BF2] 31.186.83.241:27351 HLTV GT Połącz
4 CS-FragMania.pl [GUNXPMOD][MONETY] 31.186.83.77:27166 HLTV GT Połącz
5 CS-FragMania.pl [JailBreak] 31.186.83.179:27066 HLTV GT Połącz
6 CS-FragMania.pl [Zombie Plague]​ 193.33.177.30:27201 HLTV GT Połącz
7 CS-FragMania.pl [DD2+DM+BF2]​ 193.33.177.19:27376 HLTV GT Połącz
8 CS-FragMania.pl [Diablo Mod]​ 80.72.33.51:27390 HLTV GT Połącz
9 CS-FragMania.pl [CODMOD] 193.33.177.136:27015 HLTV GT Połącz
10 CS-FragMania.pl [DD2/INF/NUKE] 91.224.117.10:27175 HLTV GT Połącz
11 CS-FragMania.pl [PAINTBALL] 193.33.177.12:27131 HLTV GT Połącz
12 CS-FragMania.pl [TEAMSPEAK 3] 178.32.79.245:9987 BRAK! GT Połącz


Witaj na sieci CS-FragMania.pl Zaloguj się teraz

Naszych 11943 użytkowników napisało 126183 postów!

Najnowsze Tematy:



Przyjęta: Skarga na abc!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
**: Ozcs KaCeeM :**

**: Ozcs KaCeeM :**

    The Best!




  • Dołączył: wto, 23 wrz 14
    Posty: 1841
    • Nick:Ozcs
    • Steam: 0:1:3591456
    • Serwer: JailBreak
    • Skąd:Z Polski
    • Reputacja: 505
      • Czas Online: 87d 21h 24m 4s

Nick Oskarżonego: abc.
Powód: Nadużywanie swojej rangi...
Opis: Tak wiec zacznijmy od początku. Nadużywa swojej rangi i tyle. Ale opiszę sytuację. W temacie "forum" napisanym przez abc ostatni jest wiele razy edytowany i usunięte zostało tam kilka słusznych notatek... Jego post był pisany przy użyciu capslocka.

 

Regulamin Forum napisany przez Raven^ mówi w 2-gim paragrafie, 8-mym podpunkcie: "8. Nie klnij, nie obrażaj innych, nie wyzywaj oraz nie krzycz (nie pisz z włączonym Caps Lock'iem.)"

 

Jego post został wtedy edytowany przez PromyK! i została do tego postu dodana notatka, że nie wolno pisać z capslockiem. Ale abc ma na to wyje*** i usuwa notatkę promyka i poprawia swój post tak jak wcześniej. I wtedy ja edytuję jego post i dodaję notatkę ostrzegającą, że nie wolno pisać n włączonym capslockiem. Później jak mu poprawiłem post to na sb na mnie wyleciał jakim prawem edytuję jego posty... Nie myśl abc, że jesteś kimś lepszym na tym forum, bo jak tak myślisz to od początku na tym forum jesteś w kłamstwie... W sumie nwm z jakiej okazji on wgl dostał od razu po powrocie juniora...

Dowód: http://cs-fragmania....ej-xarekxskilx/

Świadkowie też się znajdą...


  • 5

#2
PromyK!

PromyK!

    Naczelny krytyk :v



  • Dołączył: sob, 13 cze 15
    Posty: 406
Była taka sytuacja, nie będę kłamał. Abc. Często poprawiasz innych A jak dodałem ci notatkę to się rzuciles co ja za notatki dodaje do Twojego postu ?! A przecież zlamaleś regulamin, więc zacytowałem ci "Regulamin znasz" odparłeś "nie" .. W każdym razie jedną taką sytuacje mialem z toba wiec ja tutaj mam malo do gadania, ale fakt faktem jestem świadkiem i tak było :v
  • 0

n8GKoj2.png

Promyk

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości prywatnej / kontakt steam, gg

Grafika

Potrzebujesz sygnaturę, avatar na forum ? Pisz pw/zlecenie zrobimy to za darmo, natomiast, jeżeli potrzebujesz tło na yt/fb, logo i inne prace wykorzystywane po za tym forum wykonuje odpłatnie (przelew/skiny)


#3
GrZ3SiU

GrZ3SiU

    Poster



  • Dołączył: śro, 04 lis 15
    Posty: 211
    • Nick:rebet
    • Steam: 0:0:9315951
    • GG: 2663474
    • Serwer: OnlyDD2
    • Skąd:Brusy ( Pomorskie )
    • Reputacja: 55
      • Czas Online: 9d 23h 27m 33s

Też chcę coś dodać!!! 

Niech lepiej zapozna się z regulaminem, a potem nadużywa swojej cennej wiedzy której czasami mu brakuję  ! 

Poprawia posty które mu się za chce, jeszcze bezczelnie usuwa jak mu się nie podoba, już go informowałem że ode mnie ma się trzymać z daleka !!!! 

Za takie zachowanie  jak jego powinna być degradacja ze stanowiska jak nie u mnie się zachować  ......


  • 0

17580396879026623169.jpg


#4
Mateo

Mateo

    Head Admin

  • Dołączył: pon, 17 mar 14
    Posty: 1088
    • Nick:Mateo [t]
    • Serwer: OnlyDD2
    • Skąd:Gdynia
    • Reputacja: 327
      • Czas Online: 77d 5h 54m 12s

Pamiętam akcję z notatkami :) Ale abc. pytał się administrację na tsie czy może wrzucić taki temat aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Ten temat był potrzebny i został napisany nie tylko w jego imieniu ale w imieniu całej administracji. W tym temacie mógł użyć czerwonej czcionki i nawet napisać wielkimi literami dobitnie, że forum nie upada. Co do usuwania notatek innych moderatorów to nie popieram ale jest usprawiedliwienie. Zaczekamy co abc ma do powiedzenia jeszcze i administracja. 

 

Jeżeli abc nie stosuje się do regulaminu w innych tematach to dajcie znać bo akurat ten temat był znany administracji. 


PromyK! ( 26 listopad 2015 - 18:55):
Tu chodzi o temat "Uwaga oszust.." mówimy o tym temacie :)

  • 1

#5
abc.

abc.

    inetkox



  • Dołączył: sob, 28 mar 15
    Posty: 1978
    • Nick:abc.
    • Steam: abc.
    • Serwer: JailBreak
    • Skąd:Kielce
    • Reputacja: 451
      • Czas Online: 23d 1h 4m 40s

Todo kazał mi napisać post odnośnie forum to napisałem, więc te notki były zbędne z edytowaniem moich postów.


  • 1
Dołączona grafika

Lexy :wub: :wub: :wub:

#6
**: Ozcs KaCeeM :**

**: Ozcs KaCeeM :**

    The Best!

  • Autor tematu



  • Dołączył: wto, 23 wrz 14
    Posty: 1841
    • Nick:Ozcs
    • Steam: 0:1:3591456
    • Serwer: JailBreak
    • Skąd:Z Polski
    • Reputacja: 505
      • Czas Online: 87d 21h 24m 4s

Pomyłka, jednak odnalazłem ten właściwy temat z promykiem... http://cs-fragmania....ej-xarekxskilx/ Ost notatka została, lecz poprawki, które promyk naniósł wcześniej były usunięte przez niego...


  • 0

#7
Aquatic

Aquatic

    Zamykacz Tematów



  • Dołączył: sob, 20 gru 14
    Posty: 838
    • Nick:Savages
    • Serwer: JailBreak
    • Skąd:Warszawa
    • Reputacja: 236
      • Czas Online: 26d 22h 13m 41s

Popieram.
Tak wgl z tego co mi wiadomo abc jest mily tylko dla tych z ktorymi gada na ts3.
Kazdemu zwraca uwage za drobne bledy a sam ich sporo popelnia.
Obraza innych uzytkownikow, a najbardziej sie chyba przyczepil do mnie. Codziennie cos do mnie ma.
  • 0

"Dobrzy ludzie, chcą dobrze,

 tylko nie zawsze , się  to dobrze , kończy "

16717322806298141462.jpg

76561198196854925.png

 


#8
abc.

abc.

    inetkox



  • Dołączył: sob, 28 mar 15
    Posty: 1978
    • Nick:abc.
    • Steam: abc.
    • Serwer: JailBreak
    • Skąd:Kielce
    • Reputacja: 451
      • Czas Online: 23d 1h 4m 40s

Hahhahahah co wy ludzie gadacie XDDD

 

Każdy pisze to samo napisałem posta żeby każdy widział caps lockiem żeby się nie wypowiadać i poczekać na czerwonych bo i tak te zbędne posty nic nie dadzą.....

 

A wgl jak mógł napisać inne notki jak wypowiedziałem się tylko dwa razy.


**: Ozcs KaCeeM :** ( 26 listopad 2015 - 19:31):
Nie martw się każdy odczyta nawet bez capslocka... Nic i nikt cię nie upoważnił do tego, by pisać capslockiem.
abc. ( 26 listopad 2015 - 19:45):
Upoważnił.
PromyK! ( 26 listopad 2015 - 21:42):
W temacie, "uwaga złodziej"
Nikt cię nie upoważnił. Więc nie mów :)

  • 0
Dołączona grafika

Lexy :wub: :wub: :wub:

#9
Węgielek

Węgielek

    "Moderator Emerytowany"


  • Dołączył: śro, 04 lut 15
    Posty: 528
    • Nick:Bombelek
    • Serwer: PaintBall
    • Skąd:Tarnów.
    • Reputacja: 234
      • Czas Online: 26d 6h 54m 56s

Mi najbardziej nie pasuje to,że ktoś z nudów napisze inną czcionką np. Głos na serwer a ty usuwasz. Co to komu przeszkadza? Czerwony tylko dla administracji Wgl jest bez sensu,forum to nie szkoła..

+Prosze nie przeklinać na moim serwerze,dałem ci szanse nie dając bana,ale admini sie skarżą.
  • 0
Dołączona grafika

#10
webcio

webcio

@Abc Jak bym napisał tak samo jak ty teraz dostałbym od ciebie pewnie notkę za brak przecinków w wypowiedzi lub korzystanie ze skrótów "wgl" :D

Poprawiasz wszystkich tylko nie siebie.


abc. ( 26 listopad 2015 - 21:27):
Notka to co innego niż edycja postu.

  • 0

Dołączona grafika


#11
TraXeN

TraXeN

    Alfa i Omega


  • Dołączył: pon, 11 lis 13
    Posty: 775
    • Nick:Todo Putas
    • Serwer: JailBreak
    • Skąd:Gdynia
    • Reputacja: 624
      • Czas Online: 32d 10h 17m 1s

Ok żeby było jasne temat na temat upadku forum był słuszny i napisany odpowiednio.

 

Jeżeli chodzi o usuwanie notatek i nadużywanie Capslock to dostajesz upomnienie od Administracji.

Proszę się zapoznać z regulaminem który ulega ciągłym zmianom.

Np użytkownik nie musi już edytować postów w nieskończoność było to bezsensowne i nie wnosiło niczego na forum.

 

Administracja nie degraduje nikogo za to że popełnił błąd z niewiedzy i dopiero 3 upomnienie kończy się degradem tak dla jasności!

 

Nie chcę też takiej atmosfery na forum wszyscy jesteśmy w mniejszym bądź większym stopniu kolegami i spotykamy się tutaj aby miło spędzić czas.

Więc mam nadzieje że zaprzestaniecie sobie dogryzać i czepiać się pierdołek, aczkolwiek jeżeli regulamin jest łamany trzeba się liczyć z konsekwencjami. 


Skarga przyjęta

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości,pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.


  • 3

sYyp3W7.png






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

    Alexa (1)


0 użytkowników przeczytało ten temat:

Nie jesteś zalogowany!
x

Nie skorzystasz z wszystkich funkcji strony, a uwierz, że naprawdę warto! Prosimy o szybkie założenie konta.
stat4u